Avea'dan, Doro cep telefonu ile 7/24 Sağlık Hizmeti -Avea müşterileri, Acıbadem Mobil Sağlık…

  • Yazı boyutu
Avea'dan, Doro cep telefonu ile 7/24 Sağlık Hizmeti
     -Avea müşterileri, Acıbadem Mobil Sağlık…

Avea'dan, Doro cep telefonu ile 7/24 Sağlık Hizmeti -Avea müşterileri, Acıbadem Mobil Sağlık doktorlarına tek tuşla 7/24 ulaşabilecek ve acil durumlarda ambulans hizmetinden yararlanabilecek

GSM operatörü Avea, yaşlı ve engelli telefonu üreticilerinden Doro işbirliği sayesinde Mobil Sağlık alanında sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekledi.
     Yapılan açıklamaya göre, basit menüsü büyük tuş takımı ve büyütülmüş yazı tipi ile kolay arama ve mesajlaşmayı sağlayan, güçlendirilmiş ses desibeli ve ayrı tuş kilidi ile kullanım kolaylığı sunan Doro PhoneEasy 332 Avea İletişim Merkezleri'nde satışa sunuluyor.
     Yaşlı ve engelli bireylerin yaşam kalitesini artırmaya yönelik tasarlanan telefonun arkasında bulunan acil çağrı butonu, "Tek tuşla" 7/24 hizmet veren Acıbadem Mobil Sağlık Medikal Çağrı Merkezine erişim sağlayacak.
     Günün herhangi bir saatinde Medikal Çağrı Merkezine ulaşarak 7/24 görev yapan doktorlardan tıbbi yönlendirme alınmasına imkan veren sistem, yaşanabilecek acil bir durumda tanımlanan adrese tek tuşla ambulans gönderilebiliyor ve müdahale sırasında hastaya ücretsiz ilaç ve sarf malzeme sağlanabiliyor.
     Avea İletişim Merkezleri'nde olan "Doro PhoneEasy 332" 24 ay taahhütle, aylık tarife ücreti 19 lira ve üzeri tüm bireysel faturalı Avea abonelerine 18 liralık ek paket ile satışa sunuluyor.
     Cihaz, 1.8 Renkli Ekran, Büyük Metin Görüntüsü ve de Görme Zorluğu Çeken Kullanıcılara Özel Görüntü Seçenekleri, Acil Çağrı Butonu, 300 Kişiye Kadar Cihaz Hafızası, 30 dB'e Kadar Ses Yükseltici, 83 dB'e Kadar Zil Sesi Tonu Ayarlayabilme, Kullanım Kolaylığı Sağlayan Basit Menüsü, 666 Saat Bekleme Süresi ve Şarj İstasyonu özelliklerine sahip.
    
    
    

Bu haberi 237 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir