Avea'dan "aşımsız" internet teklifleri

  • Yazı boyutu
Avea'dan "aşımsız" internet teklifleri

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk:"Artık müşterilerimiz 'korkusuz' paketlerimizle herhangi bir endişe duymadan içleri rahat bir şekilde Avea 3G internet hizmetinden yararlanabilecekler"

Avea, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler kapsamında internet tekliflerini yenileyerek, müşterilerine "Aşımsız teklifler" sunuyor.
     Şirket açıklamasına göre, Avea'nın yeni internet teklifleri paket aşımına son veriyor. Yeni hizmet çerçevesinde, Avealıların internet paketleri kota dolduğunda otomatik olarak duruyor, habersiz paket aşımı sorunu ortadan kalkıyor. İnternete devam etmek isteyen Avealılar ise uygun fiyatıyla ek paketten faydalanabiliyor. Şirket sadece fatura korkusuna son vermekle kalmıyor aynı zamanda müşterinin kullanım ihtiyaçlarından yola çıkarak herkesin kendisine uygun paketi seçebileceği 3G hizmetleri sunuyor.
     5 GB Bilgisayardan internet ayda 19 liradan başlayan fiyatlarla mevcut ve yeni Avea müşterileriyle buluşurken, "gece kullanırım" diyenlere gece hızlı, "gündüz kullananlara" gündüz hızlı, "modemim var, tabletim var" diyenlere de standart internet teklifleri sunuluyor.
     "Ben hesabımı bilirim" diyene aşımsız Standart İnternet Paketleri, internetle yeni tanışanlara özel Tanışma Paketleri, "internetsiz yapamam" diyenlere Sınırsız İnternet Paketi, "Ekonomik olsun hız peşinde değilim" diyene Eko Paket seçenekleri mevcut.
     3G'yi gündüz kullanmak isteyenlere ise 08.00-18.00 saatleri arasında internet erişimi sağlayan Gündüz Paketi, 'Ben gececiyim diyene' ise 00.00-08.00 saatleri arasında kullanıma açık olan Gece Paketi bulunuyor.
    
     - Facebook, Twitter ve Foursquare ayda 2 lira -
    
     Avea'nın "Ben sosyal medyayı, arkadaşlarımı takip etmeden duramam" diyen müşterilerine özel tasarladığı Sosyal Paket ile Facebook, Twitter ve Foursquare platformları ayda sadece 2 liraya Avelılarla buluşuyor. Facebook ve diğer sosyal medya sayfalarından yönlenilen video ve fotoğraf sayfaları da bu pakete dahil ediliyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, yeni internet tekliflerine ilişkin şunları ifade etti:
     "Yaptığımız araştırmalarda cepten interneti limitli kullanan veya hiç kullanmayan müşterilerimizin aklındaki endişelerden birinin faturada olumsuz bir sürprizle karşılaşmak olduğunu gördük. Bu doğrultuda Avea olarak her zaman olduğu gibi müşterilerimizin dileklerini yerine getirmeyi bir ödev haline getirdik ve sade, ekonomik ve çeşitli bir anlayışla şekillendirdiğimiz yeni cepten internet paketlerimizde paket aşımını kaldırdık. Artık müşterilerimiz 'korkusuz' paketlerimizle herhangi bir endişe duymadan içleri rahat bir şekilde Avea 3G internet hizmetinden yararlanabilecekler."
    
    
    


Bu haberi 363 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir