Avea'dan "AloDoktorum Psikolog" hizmeti

  • Yazı boyutu
Avea'dan "AloDoktorum Psikolog" hizmeti

Avea'dan "AloDoktorum Psikolog" hizmeti

Avea, Acıbadem Mobil Sağlık işbirliği ile hayata geçirdiği AloDoktorum Servisi'ne yeni bir hizmet ekleyerek servis kapsamını genişletti.
     Yapılan açıklamaya göre, Avealılar, 0888 250 50 22 numarasından AloDoktorum Servisi'ni arayarak 7/24 genel sağlık danışmanlığının yanında, ihtiyaç duymaları halinde telefonda uzman bir psikolog ile görüşerek psikolojik danışmanlık hizmeti de alabilecek.
     AloDoktorum'u hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında arayan Avealılar, operatörün yönlendirmesiyle 2'yi tuşlayarak servisten yararlanabilecekler. Psikolog servisinin ücretlendirmesi de genel sağlık danışmanlığı servisinde olduğu gibi dakikası 2,5 lira olarak ücretlendiriliyor. Nisan 2012'de yenilenen AloDoktorum Servisi sayesinde Avea aboneleri, kendi sağlıkları, genel sağlık bilgileri ve tıp bilimiyle ilgili merak ettikleri her türlü soruyu doktorlarına sorabiliyor.
     Avea'nın hayatı kolaylaştıran servislerine dikkati çekerek AloDoktorum'un en çok tercih edilen servislerden biri olduğunu belirten Avea Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan; "Mobil sağlık uygulamalarının koruyucu tıbbı geliştireceğine ve tedavi sürecini hızlandıracağına olan inancımızla, bu alandaki iddialı ve ciddi çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Günümüzün koşuşturmalı, stresli iş ve özel yaşamında AloDoktorum, müşterilerimize zaman ve mekandan bağımsız 7/24 hizmet sunarak hayatlarını kolaylaştırmakta. AloDoktorum Psikolog servisini de aynı nedenlerle hizmete açtık. Avealılar AloDoktorum Servisi'ne abone olmadan, sadece servis numarasını arayarak sağlıkla ilgili sorularının cevaplarını Acıbadem Mobil Sağlık'ın uzman hekimleri ve psikologlarından alabilecek. Doktorunuz ve psikoloğunuz her an yanınızda, sadece bir telefon uzağınızda olacak" ifadelerini kullandı.
     Kampanya ve servis detaylarına www.avea.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 145 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir