Avea, Beta Mağazaları ile marka ortaklığı gerçekleştirdi

  • Yazı boyutu
Avea, Beta Mağazaları ile marka ortaklığı gerçekleştirdi

Avea, Beta Mağazaları ile marka ortaklığı gerçekleştirdi

Avea, Beta Mağazaları ile marka ortaklığı gerçekleştirdi.
     Avea açıklamasına göre, "Avea Her Yerde Kazandırır" platformuyla müşterilerine ayrıcalıklı teklifler sunan Avea, marka ortaklıklarına bir yenisini daha ekledi.
     Avea'nın Beta Mağazaları ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle ayakkabıdan çizmeye, çantadan aksesuara tüm yeni sezon ürünlerde indirimli alışveriş keyfi sunduğu, Avealılara yılbaşı şıklığını Beta'nın yeni sezon ürünleri ile tamamlama fırsatı veriyor.
     31 Aralık tarihine kadar devam edecek ve tüm Beta mağazalarında geçerli olacak kampanya kapsamında, Avea müşterileri her 300 liralık alışverişe 60 lira, 400 liralık alışverişe 80 lira, 500 liralık alışverişe ise 125 lira tutarında anında indirimin sahibi olacak.
     Kampanyadan yararlanmak isteyen Avealıların 300 liralık alışverişleri için "BETA60", 400 liralık alışverişleri için "BETA80", 500 liralık alışverişleri için ise "BETA125" yazıp 5060'a göndermeleri gerekiyor.
     Türk Telekom sabit hat müşterilerinin ise alışveriş tutarına göre "BETA60", "BETA80" veya "BETA125" yazıp boşluk bırakıp ardından başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazarak 6616 servis numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.
    
    
    

Bu haberi 151 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir