Avea bayilerinde Samsung Galaxy Note 10.1 satışa sunuldu

  • Yazı boyutu
Avea bayilerinde Samsung Galaxy Note 10.1 satışa sunuldu

Avea bayilerinde Samsung Galaxy Note 10.1 satışa sunuldu

Avea bayilerinde Samsung Galaxy Note 10.1 satışa sunuldu.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamada, bin 499 TL satış fiyatıyla müşterilere sunulan Samsung Galaxy Note 10.1, 10.1 inç genişliğindeki ekranı üzerinde kullanılabilen çoklu ekran özelliği sayesinde aynı anda çoklu görevleri yürütebilme, çeşitli S not şablonları ve üretken uygulamaları (Shape Match ve Formula Match) içeren S Pen deneyimleri, eğitim programlarına erişim imkanı sunan Learning Hub ve Adobe'nin uygulaması Photoshop® Touch gibi özelliklere ve becerilere sahip olduğu belirtildi.
     Galaxy Note 10.1'in kullanıcıların doğrudan eTextbook'a (elektronik ders kitabı) not almalarını veya aynı anda web'den araştırma yapabilmelerini sağlayan toplantı ve öğrenim aracı olduğu, Galaxy Note 10.1 için düzenlenmiş olan Samsung Learning Hub servisinin kullanıcılara her yaş için multimedya öğrenim içeriğine erişim sağladığı, içerikte çeşitli Samsung cihazlarıyla paylaşılabilen eTextbook'lar, ders anlatımı videoları, interaktif koçluk ve benzeri birçok araç bulunduğu kaydedildi.
    
    
    

Bu haberi 145 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir