Avea, bayi çalışanlarının üniformalarını yeniledi

  • Yazı boyutu
Avea, bayi çalışanlarının üniformalarını yeniledi

Avea, bayi çalışanlarının üniformalarını yeniledi

Mobil iletişim operatörü Avea, bayi çalışanlarının üniformalarını yeniledi.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, daha keyifli ve dinamik bir çalışma ortamı için, Avea ailesinin kadın çalışanları lacivertin üstüne mutluluğun ve güvenin simgesi pembe, erkekler ise doğanın ve huzurun simgesi olan yeşil renkli t-shirtlerle hizmet verecek.
     Dinamik pembenin ve enerji yeşilinin kendisi için "genç" kelimesinin Avea markasındaki karşılığı olduğunu belirten genç modacı İdil Tarzi, Avea için tasarladığı kıyafetleri ilgili şu ifadelere yer verdi:"
     "Her iki renk de 2012 sezonunun yeni renk tonları arasında yer alıyor. Bu renkleri, çok mode kalıba sahip, yüksek yakalı polo t-shirtlerde kullandım. Pantolon ve eteklerde ise rengi, alternatif laci olarak adlandırdığımız yeni bir tonla bütünleştirdik. Mat görüntülü özel dokuma koton bir kumaş ile çalıştığımız bu modellerin üzerinde ise, üçüncü renklerle uyumlu son derece mode etiketlemeler var."
     Logo kadar çalışanların kıyafetlerinin de marka için çok önemli olduğunu vurgulayan Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz da Avea kokusu ve mağaza dekorasyonu ile başlattıkları değişim rüzgarının çalışanların kıyafetleri ile devam ettiğini vurgulayarak, "Bu yeniliğin, müşterilerle doğrudan iletişimde olan Avea çalışanlarının heyecanını ve canlılığını yansıttığına inanıyoruz. Artık müşterilerimiz Avea ailesini kıyafetlerinden tanıyacak. Sahada tüm ekiplerimiz yeni kıyafetleri ile daha dinamik olacaklar ve bu enerjiyi müşterilerimiz mağazalara adım atar atmaz hissedecek." şeklinde konuştu.
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir