Avea, AveaMasters'la gençlere iş dünyasının kapılarını açıyor

  • Yazı boyutu
Avea, AveaMasters'la gençlere iş dünyasının kapılarını açıyor

Avea, AveaMasters'la gençlere iş dünyasının kapılarını açıyor

Avea, genç yetenek programı AveaMasters ile gençlere iş dünyasının kapılarını açıyor.
     Avea açıklamasına göre, üniversitelerin 3 ve 4'üncü sınıf öğrencileri ile yeni mezunlar AveaMasters programına katılabilecek. Gençler, başvurular tamamlandıktan sonra kişilik envanteri ve panel mülakatlarından oluşan bir değerlendirme sürecine tabi tutulacak.
     Değerlendirme sonucunda AveaMasters'e katılma hakkı elde edenler, dünyanın en büyük 500 GSM şirketi arasında yer alan bir kurumda staj ve Avea ailesine katılma fırsatı da yakalayabilecek.
     Programa katılan gençler ayrıca, Evreka Proje Yarışması'na da katılarak Avea yöneticilerinin koçluğunda profesyonel iş hayatına dair tecrübe elde edecek.
     Evreka Proje Yarışması'na yönelik eğitim süreci Mart 2013 döneminde başlayacak, yarışma dahilindeki vaka çalışmaları nisan ve mayıs aylarında gerçekleştirilecek. Final haziran ayında yapılacak.
     AveaMasters olmaya hak kazananları Avea Pazarlama Okulu'na katılma fırsatı da bekliyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Avea İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Bahattin Aydın, Avea Pazarlama Okulu'nda eğitim alacak AveaMasters öğrencilerine, teorik bilgiler ile pratik uygulamaları birleştiren bir eğitim programı oluşturduklarını belirterek, "AveaMasters bizim için deneyim, gelişim ve ustalaşmanın hikayesi. AveaMasters bizim için içimizdeki amatör ruhu yitirmeden, profesyonelliğe giden yolun serüveni. Heyecanlı, yenilikçi, fark yaratmayı seven, öğrenmeyi ve gelişmeyi kendine ilke edinmiş, başarı hikayesi yazma yoluna ilk adımı atmak isteyen gençlerimizi bekliyoruz" dedi.
     AveaMasters programını ve başvuruları hakkında daha detaylı bilgi facebook.com/aveamasters ve avea.com.tr adresinde yer alıyor.
    
    
    

Bu haberi 121 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir