Audi`ye yeni showroom

  • Yazı boyutu
Audi`ye yeni showroom

Audi, Londra'da sanal showroom oluşturdu

İngiltere'nin başkenti Londra'da açılan Audi City'de tüm Audi modellerinin bire bir boyutlardaki sanal versiyonları sergileniyor.
     Audi açıklamasına göre, Audi City, bir showroomu andırsa da gerçek araçlar yerine tüm Audi modellerinin sanal versiyonlarına yer veriliyor. Böylece ziyaretçiler, renk, donanım gibi Audi dünyasındaki birçok versiyonu deneyebiliyor.
     Geleneksel showroomda olduğu gibi satış temsilcilerinin de bulunduğu Audi City'de, isteyenler, Audi dünyasının birçok versiyonu arasında oluşturdukları Audi modelini önce sanal dünyada görüp, daha sonra da satın alabiliyor.
     Audi City'i çevreleyen duvarlardaki dev ekranlarda, Audi modellerinin bire bir ölçüdeki sanal görsellerini incelemek mümkün oluyor. Oluşturulan modellerin, başka modeller ile de karşılaştırılabildiği Audi City'de, sanal test sürüşü de yapabiliyor.
    
     -3 yıl içinde 20 kentte daha açılacak-
    
     Audi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Peter Schwarzenbauer, açıklamada yer verilen değerlendirmesinde, "Ziyaretçiler hem dijital ürün sergilemeyi hem de yetkili satıcılar ile bire bir iletişimi aynı anda elde edecek. Her Audi City, bir yetkili satıcı ile birlikte iş yapacak. Bu yeni mağaza konseptimiz, bizi müşterilerimiz ile daha da yakınlaştıracak. Hem kişiye göre hizmet vereceğiz hem de müşterilerimiz ile daha yakın ilişki kurabileceğiz" ifadelerini kullandı.
     Schwarzenbauer, Audi City'lerin akşamları da kültürel ve sanatsal toplantılara ev sahipliği yapacağını kaydetti. İlk Audi City'yi Londra'da açan Audi, 2015 yılına kadar dünya genelindeki metropollerde 20 Audi City açmayı planlıyor.
    
    
    


Bu haberi 293 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir