Audi'den yeni bir servis hizmeti

  • Yazı boyutu
Audi'den yeni bir servis hizmeti

Audi'den yeni bir servis hizmeti

Doğuş Otomotiv-Audi, servis faturasını internetten ödeme imkanı sunuyor.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Doğuş Otomotiv-Audi'nin yeni hizmetinde, Audi sahipleri servis faturalarını "www.benimaudim.com" internet sitesindeki sanal POS cihazı ile ödeyebiliyor.
     Audi servislerinde işlem gören araçların iş emirleri kapandıktan sonra, servis danışmanları, araç sahiplerine aracın teslimata hazır olduğun belirten bir SMS gönderiyor. SMS'in ardından da online fatura ve online ödeme linki "benimaudim.com"da aktif hale geliyor. Araç sahipleri de ödemeyi, internet üzerinden kolayca yapabiliyor.
     Doğuş Otomotiv-Audi Yetkili Servisleri, ayrıca hiçbir ek ücret ödemeden Audi'leri istenilen adresten alıp, yine istenilen adrese de bırakabiliyor. Böylece, günün kendisine kalmasını isteyen araç sahipleri, Audi'nin orijinal yedek parça, kaliteli işçilik ve servis kalitesine zaman kısıtı olmadan ulaşabiliyor.
    
     -İşçilikte yüzde 10 indirim-
    
     Audi sahipleri, "Benim Audim" sitesi sayesinde, Audi dünyası ile ilgili tüm yeniliklere ulaşabiliyor, servis randevusu alabiliyor, servisteki araçlarının durumunu takip edebiliyor ve faturalarını görüntüleyebiliyor. Üstelik "Benim Audim" sitesi üzerinden alınan servis randevularında, yüzde 10 işçilik indirimi uygulanıyor.
     "Benim Audim" sitesi ile tüm servis hizmetlerini dijitalize eden Audi markası, müşterilerinin en hızlı şekilde servis hizmeti almasını hedefliyor.
    
    
    

Bu haberi 153 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir