ATO Başkanı Bezci: -"Türkiye'de daha fazla genç girişimciye ihtiyacımız var"

  • Yazı boyutu
ATO Başkanı Bezci:
  -"Türkiye'de daha fazla genç girişimciye ihtiyacımız var"

ATO Başkanı Bezci: -"Türkiye'de daha fazla genç girişimciye ihtiyacımız var"

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, Türkiye ekonomisinin özel sektör eliyle büyüme kaydettiğini belirterek, "Türkiye'de daha fazla genç girişimciye ihtiyacımız var" dedi.
     Bezci yaptığı yazılı açıklamada, yeni seçilen TOBB Ankara Genç Girişimciler Kurulu Başkan ve üyelerini makamında kabul ettiğini kaydederek, Ankara Genç Girişimciler İcra Kurulu'nun görev süresi içerisinde önemli başarılara imza atacağına inandığını ifade etti.
     Bugünün genç girişimcilerinin yarının yatırımcıları ve üreticileri olacağına dikkati çeken Bezci, bir ülkede girişimci sayısı ne kadar çok olursa o ülkenin ekonomisinin o ölçüde gelişmiş olacağını savundu.
     Bezci, Türkiye'de girişimci sayısının artması gerektiğini belirterek, "Türkiye'de daha fazla genç girişimciye ihtiyacımız var. Gençlerin de erkenden girişimciliğe yönelmesi çok önemlidir. Bugün dikilecek bir girişimcilik fidanı ülke ekonomisinin geleceğidir. 2023 ekonomisi şimdinin genç girişimcilerinin eseri olacaktır" ifadesini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 130 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir