ATO Başkanı Bezci: -"Kış lastiği sayesinde ülkemizde inşallah kazalar ve ölümler azalacak"

  • Yazı boyutu
ATO Başkanı Bezci:
  -"Kış lastiği sayesinde ülkemizde inşallah 
  kazalar ve ölümler azalacak"

ATO Başkanı Bezci: -"Kış lastiği sayesinde ülkemizde inşallah kazalar ve ölümler azalacak"

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, "Kış lastiği sayesinde ülkemizde inşallah kazalar ve ölümler azalacak" dedi.
     Brisa'nın 30'uncu Otopratik mağazasının hizmete açılış töreninde konuşan Bezci, kış lastiği uygulamasının hayata geçmesinde ATO'nun büyük emeği olduğunu ifade etti.
     "Kış lastiği sayesinde ülkemizde inşallah kazalar ve ölümler azalacak" diyen Bezci, Ostim'in bir ticaret merkezi haline geldiğini ve Ankara'ya büyük katkı sağladığını söyledi.
     Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman da kış lastiği kullanımını yük ve yolcu taşıyan araçlar için zorunlu kılan yönetmeliğe tam destek verdiklerini dile getirdi. Bayman, Brisa olarak bu uygulamayı sürüş emniyeti ve can güvenliği açısından sosyal sorumluluk olarak gördüklerini vurguladı.
    
     -OSTİM bir iş makinesi merkezi oldu-
    
     OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ise iş ve inşaat makineleri sektöründe OSTİM'in bir marka haline geldiğini dile getirerek, şunları kaydetti:
     "Eğer sizin iş makineleriyle ilgili bir ihtiyacınız varsa birinci el ve ikinci el makineyi ve yedek parçayı OSTİM'den almak zorundasınız. Bakım ve onarımını da sadece burada yaptırabilirsiniz. Sadece Ankara için söylemiyorum, Türkiye ve etrafımızdaki ülkeleri de kapsıyor bu durum."
     OSTİM'de bir firmanın, işletmenin veya kurumun bütün ihtiyaçlarını görebileceğine dikkati çeken Aydın, "OSTİM çok önemli bir ticaret ve sanayi merkezi haline geldi" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 176 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir