ATO Başkanı Bezci: -"Ankara Shopping Fest iğneden ipliğe indirimlerle geliyor"

  • Yazı boyutu
ATO Başkanı Bezci:
  -"Ankara Shopping Fest iğneden ipliğe indirimlerle geliyor"

ATO Başkanı Bezci: -"Ankara Shopping Fest iğneden ipliğe indirimlerle geliyor"

Ankara Alışveriş Festivali (Ankara Shopping Fest) süresince perde ve diğer tekstil ürünlerinde yüzde 50 indirim uygulanacak.
     Ankara Ticaret Odası'ndan (ATO) yapılan yazılı açıklamada, ATO Mefruşatçılar Meslek Komitesi'nin olağanüstü bir toplantı yaparak, mefruşatçıların festival süresince yüzde 50 indirimli satış yapması yönünde karar aldığı bildirildi.
     Böylece, Ankara'da faaliyet gösteren ve sayıları bin 500'ü bulan mefruşatçılar da perde ve ev tekstil ürünü satışlarında indirim yaparak festivalde yer alacaklar.
     ATO Başkanı Salih Bezci yaptığı açıklamada, festival hazırlıklarının süratli bir şekilde devam ettiğini, festivalde Ankaralıları ve konukları iğneden ipliğe her sektörde indirimlerin beklediğini kaydetti.
     Ankaralıların festival boyunca hem ihtiyaç duydukları eşyaları yüzde 50'ye varan oranlarda satın alabileceğini hem de kültür-eğlence dolu günler yaşayacaklarını kaydeden Bezci, "Turistleri Başkent'e hem ziyarete hem alışverişe çekmek için yola çıktık, ama kendi vatandaşlarımızı da göz ardı edemeyiz. Ankara Shopping Fest yediden yetmişe herkese hitap edecek" dedi.
    
    
    

Bu haberi 158 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir