Atlasjet, Gaziantep-İstanbul seferleri başladı -Atlasjet Havayolları İcra Kurulu Başkanı Alan:…

  • Yazı boyutu
Atlasjet, Gaziantep-İstanbul seferleri başladı
     -Atlasjet Havayolları İcra Kurulu Başkanı Alan:…

Atlasjet, Gaziantep-İstanbul seferleri başladı -Atlasjet Havayolları İcra Kurulu Başkanı Alan: -"Biz konforu da uygun fiyatı da sunuyoruz. Atlasjet bunu başardığı için ayrıcalıklıdır" -Gaziantep Havalimanı Başmüdürü Bayrak: -"5 seneden beri buradayım, bugüne kadar geriye giden hava yolu görmedim"

Atlasjet, İstanbul-Gaziantep uçuşlarına başladı.
     Atlasjet Havayolları İcra Kurulu Başkanı Sami Alan, Gaziantep Havalimanı'nda düzenlenen törende, Atlasjet'in, müşterilerine konforu ve uygun fiyatı sunduğu için ayrıcalıklı olduğunu söyledi.
     Havayolu sektöründe Türkiye ve yurt dışında değişik şirketlerde çalıştığını ancak Atlasjet'in birçok yönüyle öne çıktığını ifade eden Alan, şöyle devam etti:
     "Bir kısım havayollarımız, ürün ve hizmet standardını yüksek tutuyor. Onun için de fiyatını yüksek tutuyor. Öte yandan diğer hava yolları da diyor ki, 'Benim için önemli olan yolcunun ulaşımıdır. Ben ulaşım ihtiyacını çözüyorum.' Ya fiyat avantajıyla cezbediyor ya da konforla cezbediyor. Atlasjet'in farkı burada ortaya çıkıyor. Biz konforu da uygun fiyatı da sunuyoruz. Atlasjet, bunu başardığı için ayrıcalıklıdır."
     Sami Alan, ayrıca THY'nin bir süre öncesine kadar business class hizmetini sunan Türkiye'deki tek hava yolu şirketi olduğunu artık Atlasjet'in de aynı hizmeti sunduğunu dile getirdi.
     Alan, Atlasjet'te koltuk aralıklarının 77 santimetre olduğunu, bunun için de fazla para almadıklarını ifade etti. THY standardında hizmet sunan tek özel hava yolu şirketi olduklarına dikkati çeken Alan, "Business class bilet aldınız, indiğiniz yerde araç lazım. 99 TL'ye Mercedes C180 veriyoruz. Ekonomi plus bilet aldınız, 'herhangi bir araba işimizi görür' dediniz. Günlük, her şey dahil araba kirası 49 TL. Business class bileti aldınız, 'İstanbul'da eve teslim servis istiyorum' dediniz. Bunu da VIP hattında ücretsiz sunuyoruz. Veya Gaziantep'ten havalimanına gelmek istiyorsunuz, arıyorsunuz istediğiniz saatte kapınızın önündeyiz. Atlasjet'te ikrama para alınmadığı gibi, bagaj hakkınız 20 kilodan daha fazla" dedi.
     Zamanında kalkışta şampiyon olduklarını aktaran Alan, yolcu için uçağın zamanında kalkmasının çok önemli olduğuna işaret etti.
     "8 uçağa bir adet ekibiyle back-up, yedek uçak tutan tek hava yoluyuz. Çünkü yolcusunu en çok seven hava yoluyuz" diyen Alan, konuşmasını şöyle sürdürdü:
     "Hiç bagaj kaybı istemiyoruz. Ben çok uçarım, başıma çok geldi, hiç hoş duygu değil. 'Yolcusunu en çok seven hava yolu' sloganı boşa değil. Atlasjet'in ayrıcalıkları saymakla bitmez. Yol medeniyettir. Biz yolu kurmakta biraz geciktik. Geç kaldığımız için özür dileriz. Atlasjet'i bağrınıza basın."
    
     -Gaziantep Havalimanı Başmüdürü Bayrak-
    
     Gaziantep Havalimanı Başmüdürü Timur Alp Bayrak da yolcunun çokluğunun kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Atlasjet'in doluluk oranının da diğer hava yollarında olduğu gibi yüzde 100 olacağına inandığını belirten Bayrak, "İnşallah, sefer sayılarını da artıracaktır. 5 seneden beri buradayım, bugüne kadar geriye giden hava yolu görmedim. Atlasjet de hizmetleriyle Gazianteplilerin gönlünde taht kuracaktır. Hayırlı uğurlu olsun" şeklinde konuştu.
     Konuşmaların ardından Sami Alan, Timur Alp Bayrak'a Atlasjet'in maket uçağını hediye etti. Daha sonra ilk uçuş için kurdele kesildi.
    
    
    

Bu haberi 150 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir