2.yıl

  Atındağ Zanussi Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Zanussi Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ zanussi servisi,altındağda zanussi servisi,zanussi altındağ servisi,zanussi servisi altındağ,ankara altındağda zanussi servisi,altındağda zanussi beyaz eşya servisi,altındağda zanussi klima servisi,altındağda zanussi kombi servisi,ankarada zanussi servisleri,zanussi ankara servisleri
  Altındağ zanussi servisi firmamızca zanussi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda zanussi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Zanussi Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Zanussi servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan zanussi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün zanussi yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda zanussi servisimizce zanussi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda zanussi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada zanussi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda zanussi klima servisi,Altındağda zanussi kombi servisi olarakta zanussi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ zanussi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili zanussi Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmak altındağ Zanussi ,Zanussi altındağ,altındağ Zanussi servisi,Zanussi altındağ servisi,Zanussi servisi altındağ,altındağda Zanussi ,altındağ Zanussi yetkili servisi,
  Zanussi yetkili servisi altındağ,altındağ,ankara,Zanussi ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,altındağda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir