2.yıl

  Atındağ Westinghouse Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Westinghouse Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ westinghouse servisi,altındağda westinghouse servisi,westinghouse altındağ servisi,westinghouse servisi altındağ,ankara altındağda westinghouse servisi,altındağda westinghouse beyaz eşya servisi,altındağda westinghouse klima servisi,altındağda westinghouse kombi servisi,ankarada westinghouse servisleri,westinghouse ankara servisleri
  Altındağ westinghouse servisi firmamızca westinghouse ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda westinghouse servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Westinghouse Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Westinghouse servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan westinghouse ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün westinghouse yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda westinghouse servisimizce westinghouse ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda westinghouse beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada westinghouse servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda westinghouse klima servisi,Altındağda westinghouse kombi servisi olarakta westinghouse Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ westinghouse servisi olarak konusunda uzmananıttepe Westinghouse ,Westinghouse anıttepe,anıttepe Westinghouse servisi,Westinghouse anıttepe servisi,Westinghouse servisi anıttepe,anıttepeda Westinghouse ,anıttepe Westinghouse yetkili servisi,
  Westinghouse yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,Westinghouse ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepeda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir