2.yıl

  Atındağ Vestel Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Vestel Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ vestel servisi,altındağda vestel servisi,vestel altındağ servisi,vestel servisi altındağ,ankara altındağda vestel servisi,altındağda vestel beyaz eşya servisi,altındağda vestel klima servisi,altındağda vestel kombi servisi,ankarada vestel servisleri,vestel ankara servisleri
  Altındağ vestel servisi firmamızca vestel ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda vestel servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Vestel Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Vestel servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan vestel ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün vestel yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda vestel servisimizce vestel ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda vestel beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada vestel servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda vestel klima servisi,Altındağda vestel kombi servisi olarakta vestel Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ vestel servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili vestel Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. altındağ Vestel ,Vestel altındağ,altındağ Vestel servisi,Vestel altındağ servisi,Vestel servisi altındağ,altındağda Vestel ,altındağ Vestel yetkili servisi,
  Vestel yetkili servisi altındağ,altındağ,ankara,Vestel ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,altındağda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir