2.yıl

  Atındağ Uğur Servisi(ankara) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Uğur Servisi(ankara) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ uğur servisi,altındağda uğur servisi,uğur altındağ servisi,uğur servisi altındağ,ankara altındağda uğur servisi,altındağda uğur beyaz eşya servisi,altındağda uğur klima servisi,altındağda uğur kombi servisi,ankarada uğur servisleri,uğur ankara servisleri
  Altındağ uğur servisi firmamızca uğur ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda uğur servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Uğur Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Uğur servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan uğur ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün uğur yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda uğur servisimizce uğur ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda uğur beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada uğur servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda uğur klima servisi,Altındağda uğur kombi servisi olarakta uğur Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ uğur servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili uğur Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir