2.yıl

  Atındağ Tolon Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Tolon Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ tolon servisi,altındağda tolon servisi,tolon altındağ servisi,tolon servisi altındağ,ankara altındağda tolon servisi,altındağda tolon beyaz eşya servisi,altındağda tolon klima servisi,altındağda tolon kombi servisi,ankarada tolon servisleri,tolon ankara servisleri
  Altındağ tolon servisi firmamızca tolon ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda tolon servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Tolon Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Tolon servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan tolon ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün tolon yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda tolon servisimizce tolon ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda tolon beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada tolon servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda tolon klima servisi,Altındağda tolon kombi servisi olarakta tolon Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ tolon servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili tolon Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir