2.yıl

  Atındağ Tolkar Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Tolkar Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ tolkar servisi,altındağda tolkar servisi,tolkar altındağ servisi,tolkar servisi altındağ,ankara altındağda tolkar servisi,altındağda tolkar beyaz eşya servisi,altındağda tolkar klima servisi,altındağda tolkar kombi servisi,ankarada tolkar servisleri,tolkar ankara servisleri
  Altındağ tolkar servisi firmamızca tolkar ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda tolkar servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Tolkar Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Tolkar servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan tolkar ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün tolkar yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda tolkar servisimizce tolkar ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda tolkar beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada tolkar servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda tolkar klima servisi,Altındağda tolkar kombi servisi olarakta tolkar Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ tolkar servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili tolkar Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir