2.yıl

  Atındağ Teka Servisi(ankara) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Teka Servisi(ankara) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ teka servisi,altındağda teka servisi,teka altındağ servisi,teka servisi altındağ,ankara altındağda teka servisi,altındağda teka beyaz eşya servisi,altındağda teka klima servisi,altındağda teka kombi servisi,ankarada teka servisleri,teka ankara servisleri
  Altındağ teka servisi firmamızca teka ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda teka servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Teka Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Teka servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan teka ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün teka yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda teka servisimizce teka ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda teka beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada teka servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda teka klima servisi,Altındağda teka kombi servisi olarakta teka Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ teka servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili teka Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. altındağ Teka,Teka altındağ,altındağ Teka servisi,Teka altındağ servisi,Teka servisi altındağ,altındağda Teka,altındağ Teka yetkili servisi,
  Teka yetkili servisi altındağ,altındağ,ankara,Teka,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,altındağda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir