2.yıl

  Atındağ Sharp Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Sharp Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ sharp servisi,altındağda sharp servisi,sharp altındağ servisi,sharp servisi altındağ,ankara altındağda sharp servisi,altındağda sharp beyaz eşya servisi,altındağda sharp klima servisi,altındağda sharp kombi servisi,ankarada sharp servisleri,sharp ankara servisleri
  Altındağ sharp servisi firmamızca sharp ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda sharp servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sharp Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sharp servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sharp ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sharp yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda sharp servisimizce sharp ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda sharp beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sharp servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda sharp klima servisi,Altındağda sharp kombi servisi olarakta sharp Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ sharp servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sharp Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. altındağ Sharp ,Sharp altındağ,altındağ Sharp servisi,Sharp altındağ servisi,Sharp servisi altındağ,altındağda Sharp ,altındağ Sharp yetkili servisi,
  Sharp yetkili servisi altındağ,altındağ,ankara,Sharp ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,altındağda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir