2.yıl

  Atındağ Şenocak Servisi(ankara) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Şenocak Servisi(ankara) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ şenocak servisi,altındağda şenocak servisi,şenocak altındağ servisi,şenocak servisi altındağ,ankara altındağda şenocak servisi,altındağda şenocak beyaz eşya servisi,altındağda şenocak klima servisi,altındağda şenocak kombi servisi,ankarada şenocak servisleri,şenocak ankara servisleri
  Altındağ şenocak servisi firmamızca şenocak ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda şenocak servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Şenocak Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Şenocak servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan şenocak ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün şenocak yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda şenocak servisimizce şenocak ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda şenocak beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada şenocak servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda şenocak klima servisi,Altındağda şenocak kombi servisi olarakta şenocak Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ şenocak servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili şenocak Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmak

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir