2.yıl

  Atındağ Regal Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Regal Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ regal servisi,altındağda regal servisi,regal altındağ servisi,regal servisi altındağ,ankara altındağda regal servisi,altındağda regal beyaz eşya servisi,altındağda regal klima servisi,altındağda regal kombi servisi,ankarada regal servisleri,regal ankara servisleri
  Altındağ regal servisi firmamızca regal ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda regal servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Regal Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Regal servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan regal ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün regal yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda regal servisimizce regal ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda regal beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada regal servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda regal klima servisi,Altındağda regal kombi servisi olarakta regal Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ regal servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili regal Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. altındağ Regal,Regal altındağ,altındağ Regal servisi,Regal altındağ servisi,Regal servisi altındağ,altındağda Regal,altındağ Regal yetkili servisi,
  Regal yetkili servisi altındağ,altındağ,ankara,Regal,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,altındağda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir