2.yıl

  Atındağ Philco Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Philco Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ philco servisi,altındağda philco servisi,philco altındağ servisi,philco servisi altındağ,ankara altındağda philco servisi,altındağda philco beyaz eşya servisi,altındağda philco klima servisi,altındağda philco kombi servisi,ankarada philco servisleri,philco ankara servisleri
  Altındağ philco servisi firmamızca philco ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda philco servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Philco Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Philco servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan philco ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün philco yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda philco servisimizce philco ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda philco beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada philco servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda philco klima servisi,Altındağda philco kombi servisi olarakta philco Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ philco servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili philco Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  altındağ Philco ,Philco altındağ,altındağ Philco servisi,Philco altındağ servisi,Philco servisi altındağ,altındağda Philco ,altındağ Philco yetkili servisi,
  Philco yetkili servisi altındağ,altındağ,ankara,Philco ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,altındağda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir