2.yıl

  Atındağ Makinsan Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Makinsan Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ makinsan servisi,altındağda makinsan servisi,makinsan altındağ servisi,makinsan servisi altındağ,ankara altındağda makinsan servisi,altındağda makinsan beyaz eşya servisi,altındağda makinsan klima servisi,altındağda makinsan kombi servisi,ankarada makinsan servisleri,makinsan ankara servisleri
  Altındağ makinsan servisi firmamızca makinsan ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda makinsan servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Makinsan Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Makinsan servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan makinsan ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün makinsan yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda makinsan servisimizce makinsan ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda makinsan beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada makinsan servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda makinsan klima servisi,Altındağda makinsan kombi servisi olarakta makinsan Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ makinsan servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili makinsan Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir