2.yıl

  Atındağ Kromlüks Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Kromlüks Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ kromlüks servisi,altındağda kromlüks servisi,kromlüks altındağ servisi,kromlüks servisi altındağ,ankara altındağda kromlüks servisi,altındağda kromlüks beyaz eşya servisi,altındağda kromlüks klima servisi,altındağda kromlüks kombi servisi,ankarada kromlüks servisleri,kromlüks ankara servisleri
  Altındağ kromlüks servisi firmamızca kromlüks ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda kromlüks servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kromlüks Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kromlüks servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kromlüks ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kromlüks yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda kromlüks servisimizce kromlüks ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda kromlüks beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kromlüks servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda kromlüks klima servisi,Altındağda kromlüks kombi servisi olarakta kromlüks Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ kromlüks servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili kromlüks Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir