2.yıl

  Atındağ Kelvinator Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Kelvinator Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ kelvinator servisi,altındağda kelvinator servisi,kelvinator altındağ servisi,kelvinator servisi altındağ,ankara altındağda kelvinator servisi,altındağda kelvinator beyaz eşya servisi,altındağda kelvinator klima servisi,altındağda kelvinator kombi servisi,ankarada kelvinator servisleri,kelvinator ankara servisleri
  Altındağ kelvinator servisi firmamızca kelvinator ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda kelvinator servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kelvinator Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kelvinator servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kelvinator ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kelvinator yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda kelvinator servisimizce kelvinator ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda kelvinator beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kelvinator servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda kelvinator klima servisi,Altındağda kelvinator kombi servisi olarakta kelvinator Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ kelvinator servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili kelvinator Altındağ servisanıttepe Kelvinator ,Kelvinator anıttepe,anıttepe Kelvinator servisi,Kelvinator anıttepe servisi,Kelvinator servisi anıttepe,anıttepeda Kelvinator ,anıttepe Kelvinator yetkili servisi,
  Kelvinator yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,Kelvinator ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepeda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir