2.yıl

  Atındağ İnoksan Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ İnoksan Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ inoksan servisi,altındağda inoksan servisi,inoksan altındağ servisi,inoksan servisi altındağ,ankara altındağda inoksan servisi,altındağda inoksan beyaz eşya servisi,altındağda inoksan klima servisi,altındağda inoksan kombi servisi,ankarada inoksan servisleri,inoksan ankara servisleri
  Altındağ inoksan servisi firmamızca inoksan ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda inoksan servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  İnoksan Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  İnoksan servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan inoksan ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün inoksan yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda inoksan servisimizce inoksan ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda inoksan beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada inoksan servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda inoksan klima servisi,Altındağda inoksan kombi servisi olarakta inoksan Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ inoksan servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili inoksan Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmak

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir