2.yıl

  Atındağ Hitachi Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Hitachi Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ hitachi servisi,altındağda hitachi servisi,hitachi altındağ servisi,hitachi servisi altındağ,ankara altındağda hitachi servisi,altındağda hitachi beyaz eşya servisi,altındağda hitachi klima servisi,altındağda hitachi kombi servisi,ankarada hitachi servisleri,hitachi ankara servisleri
  Altındağ hitachi servisi firmamızca hitachi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda hitachi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Hitachi Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Hitachi servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan hitachi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün hitachi yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda hitachi servisimizce hitachi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda hitachi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada hitachi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda hitachi klima servisi,Altındağda hitachi kombi servisi olarakta hitachi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ hitachi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili hitachi Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışaltındağ Hitachi ,Hitachi altındağ,altındağ Hitachi servisi,Hitachi altındağ servisi,Hitachi servisi altındağ,altındağda Hitachi ,altındağ Hitachi yetkili servisi,
  Hitachi yetkili servisi altındağ,altındağ,ankara,Hitachi ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,altındağda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir