2.yıl

  Atındağ Hicon Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Hicon Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ hicon servisi,altındağda hicon servisi,hicon altındağ servisi,hicon servisi altındağ,ankara altındağda hicon servisi,altındağda hicon beyaz eşya servisi,altındağda hicon klima servisi,altındağda hicon kombi servisi,ankarada hicon servisleri,hicon ankara servisleri
  Altındağ hicon servisi firmamızca hicon ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda hicon servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Hicon Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Hicon servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan hicon ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün hicon yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda hicon servisimizce hicon ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda hicon beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada hicon servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda hicon klima servisi,Altındağda hicon kombi servisi olarakta hicon Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ hicon servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili hicon Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. altındağ Hicon ,Hicon altındağ,altındağ Hicon servisi,Hicon altındağ servisi,Hicon servisi altındağ,altındağda Hicon ,altındağ Hicon yetkili servisi,
  Hicon yetkili servisi altındağ,altındağ,ankara,Hicon ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,altındağda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir