2.yıl

  Atındağ Gree Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Gree Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ gree servisi,altındağda gree servisi,gree altındağ servisi,gree servisi altındağ,ankara altındağda gree servisi,altındağda gree beyaz eşya servisi,altındağda gree klima servisi,altındağda gree kombi servisi,ankarada gree servisleri,gree ankara servisleri
  Altındağ gree servisi firmamızca gree ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda gree servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Gree Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Gree servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan gree ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün gree yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda gree servisimizce gree ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda gree beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada gree servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda gree klima servisi,Altındağda gree kombi servisi olarakta gree Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ gree servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili gree Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir