2.yıl

  Atındağ General Electric Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ General Electric Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ generalelectric servisi,altındağda generalelectric servisi,generalelectric altındağ servisi,generalelectric servisi altındağ,ankara altındağda generalelectric servisi,altındağda generalelectric beyaz eşya servisi,altındağda generalelectric klima servisi,altındağda generalelectric kombi servisi,ankarada generalelectric servisleri,generalelectric ankara servisleri
  Altındağ generalelectric servisi firmamızca generalelectric ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda generalelectric servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Generalelectric Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Generalelectric servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan generalelectric ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün generalelectric yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda generalelectric servisimizce generalelectric ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda generalelectric beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada generalelectric servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda generalelectric klima servisi,Altındağda generalelectric kombi servisi olarakta generalelectric Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barın

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir