2.yıl

  Atındağ Frigidaire Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Frigidaire Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ frigidaire servisi,altındağda frigidaire servisi,frigidaire altındağ servisi,frigidaire servisi altındağ,ankara altındağda frigidaire servisi,altındağda frigidaire beyaz eşya servisi,altındağda frigidaire klima servisi,altındağda frigidaire kombi servisi,ankarada frigidaire servisleri,frigidaire ankara servisleri
  Altındağ frigidaire servisi firmamızca frigidaire ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda frigidaire servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Frigidaire Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Frigidaire servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan frigidaire ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün frigidaire yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda frigidaire servisimizce frigidaire ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda frigidaire beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada frigidaire servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda frigidaire klima servisi,Altındağda frigidaire kombi servisi olarakta frigidaire Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ frigidaire servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili frigidaire Altındağ servisanıttepe Frigidaire ,Frigidaire anıttepe,anıttepe Frigidaire servisi,Frigidaire anıttepe servisi,Frigidaire servisi anıttepe,anıttepeda Frigidaire ,anıttepe Frigidaire yetkili servisi,
  Frigidaire yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,Frigidaire ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepeda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir