2.yıl

  Atındağ Fagor Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Fagor Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ fagor servisi,altındağda fagor servisi,fagor altındağ servisi,fagor servisi altındağ,ankara altındağda fagor servisi,altındağda fagor beyaz eşya servisi,altındağda fagor klima servisi,altındağda fagor kombi servisi,ankarada fagor servisleri,fagor ankara servisleri
  Altındağ fagor servisi firmamızca fagor ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda fagor servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Fagor Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Fagor servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan fagor ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün fagor yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda fagor servisimizce fagor ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda fagor beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada fagor servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda fagor klima servisi,Altındağda fagor kombi servisi olarakta fagor Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ fagor servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili fagor Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir