2.yıl

  Atındağ Electrolux Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Electrolux Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ electrolux servisi,altındağda electrolux servisi,electrolux altındağ servisi,electrolux servisi altındağ,ankara altındağda electrolux servisi,altındağda electrolux beyaz eşya servisi,altındağda electrolux klima servisi,altındağda electrolux kombi servisi,ankarada electrolux servisleri,electrolux ankara servisleri
  Altındağ electrolux servisi firmamızca electrolux ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda electrolux servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Electrolux Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Electrolux servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan electrolux ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün electrolux yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda electrolux servisimizce electrolux ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda electrolux beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada electrolux servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda electrolux klima servisi,Altındağda electrolux kombi servisi olarakta electrolux Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ electrolux servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili electrolux Altındağ servisanıttepe Electrolux ,Electrolux anıttepe,anıttepe Electrolux servisi,Electrolux anıttepe servisi,Electrolux servisi anıttepe,anıttepeda Electrolux ,anıttepe Electrolux yetkili servisi,
  Electrolux yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,Electrolux ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepeda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir