2.yıl

  Atındağ Electra Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Electra Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ electra servisi,altındağda electra servisi,electra altındağ servisi,electra servisi altındağ,ankara altındağda electra servisi,altındağda electra beyaz eşya servisi,altındağda electra klima servisi,altındağda electra kombi servisi,ankarada electra servisleri,electra ankara servisleri
  Altındağ electra servisi firmamızca electra ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda electra servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Electra Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Electra servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan electra ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün electra yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda electra servisimizce electra ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda electra beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada electra servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda electra klima servisi,Altındağda electra kombi servisi olarakta electra Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ electra servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili electra Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle altındağ Electra,Electra altındağ,altındağ Electra servisi,Electra altındağ servisi,Electra servisi altındağ,altındağda Electra,altındağ Electra yetkili servisi,
  Electra yetkili servisi altındağ,altındağ,ankara,Electra,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,altındağda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir