2.yıl

  Atındağ Diamond Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Diamond Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ diamond servisi,altındağda diamond servisi,diamond altındağ servisi,diamond servisi altındağ,ankara altındağda diamond servisi,altındağda diamond beyaz eşya servisi,altındağda diamond klima servisi,altındağda diamond kombi servisi,ankarada diamond servisleri,diamond ankara servisleri
  Altındağ diamond servisi firmamızca diamond ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda diamond servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Diamond Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Diamond servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan diamond ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün diamond yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda diamond servisimizce diamond ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda diamond beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada diamond servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda diamond klima servisi,Altındağda diamond kombi servisi olarakta diamond Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ diamond servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili diamond Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir