2.yıl

  Atındağ Denki Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Denki Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ denki servisi,altındağda denki servisi,denki altındağ servisi,denki servisi altındağ,ankara altındağda denki servisi,altındağda denki beyaz eşya servisi,altındağda denki klima servisi,altındağda denki kombi servisi,ankarada denki servisleri,denki ankara servisleri
  Altındağ denki servisi firmamızca denki ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda denki servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Denki Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Denki servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan denki ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün denki yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda denki servisimizce denki ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda denki beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada denki servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda denki klima servisi,Altındağda denki kombi servisi olarakta denki Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ denki servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili denki Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir