2.yıl

  Atındağ Beko Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Beko Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ beko servisi,altındağda beko servisi,beko altındağ servisi,beko servisi altındağ,ankara altındağda beko servisi,altındağda beko beyaz eşya servisi,altındağda beko klima servisi,altındağda beko kombi servisi,ankarada beko servisleri,beko ankara servisleri
  Altındağ beko servisi firmamızca beko ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda beko servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Beko Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Beko servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan beko ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün beko yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda beko servisimizce beko ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda beko beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada beko servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda beko klima servisi,Altındağda beko kombi servisi olarakta beko Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ beko servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili beko Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. altındağ Beko ,Beko altındağ,altındağ Beko servisi,Beko altındağ servisi,Beko servisi altındağ,altındağda Beko ,altındağ Beko yetkili servisi,
  Beko yetkili servisi altındağ,altındağ,ankara,Beko ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,altındağda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir