2.yıl

  Atındağ Baxi Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Baxi Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ baxi servisi,altındağda baxi servisi,baxi altındağ servisi,baxi servisi altındağ,ankara altındağda baxi servisi,altındağda baxi beyaz eşya servisi,altındağda baxi klima servisi,altındağda baxi kombi servisi,ankarada baxi servisleri,baxi ankara servisleri
  Altındağ baxi servisi firmamızca baxi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda baxi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Baxi Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Baxi servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan baxi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün baxi yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda baxi servisimizce baxi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda baxi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada baxi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda baxi klima servisi,Altındağda baxi kombi servisi olarakta baxi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ baxi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili baxi Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir