2.yıl

  Atındağ Ariston Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Atındağ Ariston Servisi (ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ ariston servisi,altındağda ariston servisi,ariston altındağ servisi,ariston servisi altındağ,ankara altındağda ariston servisi,altındağda ariston beyaz eşya servisi,altındağda ariston klima servisi,altındağda ariston kombi servisi,ankarada ariston servisleri,ariston ankara servisleri
  Altındağ ariston servisi firmamızca ariston ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda ariston servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Ariston Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Ariston servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan ariston ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün ariston yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda ariston servisimizce ariston ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda ariston beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada ariston servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda ariston klima servisi,Altındağda ariston kombi servisi olarakta ariston Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ ariston servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili ariston Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir