Ataşehir Kurye 469 69 58

  Kayışdagı Yolu No 38 (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4696958 -- 090-542-3383858
  selim pekşen (Pazarlama Müdür)

  Ataşehirmotokurye

  • Ürün Adı : Ataşehirmotokurye
  • Fiyat Seçenekleri :
   25 tj adet 150 TL
  • Min. Sipariş Adedi : 10
  • Garanti Süresi : 1
  • Ort. Teslim Süresi : 4 saat
  • Mevcut Belgeleri : iş güveniği
  • Birim Fiyatı :
   40
   TR
  • Verilecek Yerler : İstanbul
  • Ürün Kategorisi : Erkek Giyim

  Ürün Hakkında

  Ataşehir Kurye firması olarak faaliyete geçtiğimiz günden itibaren bütün İstanbul'a yayılmış olan Motorlu Kurye'leri ile birlikte siz müşterilerimize verilen hizmetleri acil kurye amacına uygun olarak düzenleyen, nitelikli bir dağıtım , pazarlama ve organizasyon faaliyetlerinde bulunan bir kurye şirketidir.
  Ataşehir moto Kurye ismi ile içerisinde yer aldığımız evrak dağıtımın kurye sektöründe bir stil oluşturan şirketimiz, birçok konuda moto kurye sektöründeki yaygın uygulamaların öncüsü olmuştur. Sektöründe örnek alınan bir Kurye şirketi olan Ataşehir Kurye kuruluşu ile birlikte kurye anlamında, gönderilen gönderilerin takibini geliştiren ilk firmalardan biri olarak öncü görevini yerine getirmiştir. Ataşehir kurye firması müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak için çağımızın sağladığı teknolojik alt yapıyı en üst seviyede uygulayan bir motorlu kurye firmasıdır.
  Ataşehir kurye firması ayrıca randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat gibi sistemlerin de uygulanıp yaygınlaşmasında faal bir görev almıştır. Anında takip ve raporlama sistemi ile, moto kurye'nin alandaki konumu ve teslimat sonuçları,net bir şekilde müşterilerimize iletilmektedir. Motorlu kurye ihtiyaçlarınızda Bilgi işlem ve Çağrı merkezi hizmetlerini de nitelikli ofis arkadaşlarımızın çalışmalarıyla sağlanmaktadır.
  Ataşehir Kurye müşterilerine sunduğu kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında, nitelikli bir moto kurye hizmeti vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0216 469 69 58 -054233838 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz bir anda Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Ataşehir kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye,acil kurye, arabalı kurye ve normal kurye ... v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunar.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Ataşehir Kurye 469 69 58
  Kayışdagı Yolu No 38 (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4696958 / 090-542-3383858
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir