Atama kararları -PPK üyeliğine Prof.Dr. Abdullah Yavaş yeniden atandı

  • Yazı boyutu
Atama kararları
  -PPK üyeliğine Prof.Dr. Abdullah Yavaş yeniden atandı

Atama kararları -PPK üyeliğine Prof.Dr. Abdullah Yavaş yeniden atandı

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Para Politikası Kurulu Üyeliğine de Prof. Dr. Abdullah Yavaş yeniden atandı.
     Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Gençlik ve Spor, Gümrük ve Ticaret ve Maliye bakanlıkları ile Şeker Kurulu, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'ndaki bazı görevlere atama yapıldı.
     Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararlarına göre, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Para Politikası Kurulu Üyeliğine Prof. Dr. Abdullah Yavaş yeniden atandı. Boş bulunan Şeker Kurulu üyeliğine kalan süreyi tamamlamak üzere Muhammet Karakaya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu üyeliğine Serhat Kemal Yılmaz getirildi.
     Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine Müsteşar Yardımcısı Birol Ekici, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda açık bulunan Tapu ve Kadastro Diyarbakır Bölge Müdürlüğü'ne Habil Oğan, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nda açık bulunan Bakanlık Müşavirliği'ne Halil Erdoğan getirildi.
     Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda açık bulunan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Van Bölge Müdürlüğü'ne de Necip Ocak, Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'na Bakanlık Müşaviri Hasan Davulcu, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı'na Türker Turan Yıldız atandı.
     Maliye Bakanlığı'nda açık bulunan vergi müfettişliklerine de şu isimler getirildi.
     "Birinci derece kadrolu vergi müfettişliklerine Adem Gündoğan, Ahmet Durdu, Ahmet Erçıktı, Ahmet Haşim Şimşek, Akif Yılmaz, Ali Baş, Ali Kavaklı, Ayhan Yaman, Aynur Soykan, Cengiz Barlas, Cengiz Zayim, Erdal Kavurt, Ergun Gülmez, Gürol Demir, Hacı Özden, Hasan İş, Hayati Çiçek, Hilal Gümüşkazma, İlhami Bülbül, Kenan Derinkök, Mahmut Polat, Mehmet Ali Karakurt, Mehmet Bahadır Balcılar, Mehmet Çelik, Mehmet Tırınk, Mehmet Umutlu, Muazzez Nadide Aydın, Mustafa Ateş, Necdet Özalıç, Nurettin Karataş, Okan Akyol, Orhan Topal, Osman Koz, Ömer Çevik, Ömer Lütfi Özenç, Ömer Lütfü Sadıkoğlu, Sefer Gök, Serdar Dağüstün, Şeref Tektaş, Veli Kılıç, Yusuf Alıcı, Yusuf Yıldız, Yusuf Ziya Sarı, Bünyamin Selvi, Murat Akar ile Özcan Tuna, 2'nci derece kadrolu vergi müfettişliğine Ramazan Dağdemir, 3'üncü derece kadrolu vergi müfettişliğine Nazan Akkoç."
    
    
    

Bu haberi 151 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir