Atama kararları -Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdür…

  • Yazı boyutu
Atama kararları
  -Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve 
  Kontrol Genel Müdür…

Atama kararları -Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcılığına Nevzat Birişik atandı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcılığına Nevzat Birişik atandı.
     Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan Bakanlar-Kurulu kararında, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcılığına Nevzat Birişik atandı.
     Siirt İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne İzzet Murat, Hakkari İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Hacı Dursun Yıldız, Batman İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Ömer Tercan, Diyarbakır İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Mustafa Ertan Atalar, Niğde İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Murat Türkmen, Yozgat İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Ziyaettin Özdemir, Kırşehir İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık-Müdürlüğüne Kenan Şahin, Kütahya İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Halil Yorulmaz, Isparta İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Cenk Şölen, Hatay İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Aydın Tüfekçi, Edirne İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Orhan Sarı, Tekirdağ İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Cevdet Soyak ile Trabzon İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Sabri Topbaş'ın ataması yapıldı.
     Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettişi Ömer Ağzıbüyük atanırken, Gümrük ve Ticaret Başmüfettişi İlter Kuşoğlu da başka bir göreve atanmak üzere bu görevden alındı.
    
    
    

Bu haberi 161 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir