Asus' tan işbirliği!

  • Yazı boyutu
Asus' tan işbirliği!

Asus, Microsoft Türkiye ve Turkcell'den Asus Zenbook için işbirliği

Asus Zenbook ultrabook'larını daha fazla kullanıcıya sunabilmek amacıyla Microsoft Türkiye ve Turkcell ile işbirliğine gitti. Asus Zenbook'lar, bu işbirliği sonucunda Microsoft'un Windows 8'e yükseltme imkanı bulunan Windows 7 işletim sistemi ile Turkcell İletişim Merkezleri üzerinden tüketicilerle buluşacak.
     Üç marka arasındaki işbirliğinin ayrıntılarını Asus Türkiye Ülke Müdürü Bora Aras, Microsoft Türkiye Operatör Kanalları Direktörü Egemen Gönen ve Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın basın toplantısıyla açıkladı.
     Asus Türkiye Ülke Müdürü Bora Aras, Microsoft ve Turkcell gibi kendi alanlarında dev iki marka ile işbirliği gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını belirterek, "Telekom kanalı, potansiyeli ve ulaşılan kitle bakımından bizler için çok önemli. Yaptığımız işbirliği ile Asus Zenbook'lar, Turkcell avantajlarıyla Turkcell İletişim Merkezleri'nde de tüketiciyle buluşacak. İlham veren yenilikçi ürünlerimiz ve daimi mükemmellik vizyonumuzla adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz" dedi.
     Microsoft Türkiye Operatör Kanalları Direktörü Egemen Gönen, gerçekleştirilen işbirlikleri ile Türkiye'de bilgisayar kullanıcılarının son teknolojiye avantajlı biçimde sahip olabilmeleri için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
     Gönen, "Duyurduğumuz işbirliği sayesinde yeni bir dizüstü bilgisayar satın almak isteyenler, geleceğin işletim sistemi Windows 8'e şimdiden yatırım yapabilecek ve böylece ihtiyaçları olan yeni Windows PC'ye avantajlı biçimde bugünden sahip olabilecek" diye konuştu.
     Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın ise "Performansları, incelikleri ve hafiflikleriyle dizüstü bilgisayar kategorisinde yeni bir çığır açan ultrabook cihazlarını, sektörümüzde ilk kez Turkcell olarak, Microsoft ve Asus işbirliğiyle müşterimizle buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz" dedi.
     Sayın, dünyanın en iyi 3G altyapılarından birisiyle Turkcell kalitesini, mobil servis ve uygulamaları ile teknolojinin en son ürünü cihazları müşterileriyle buluşturmaya devam edeceklerini ifade etti.
    
    
    


Bu haberi 309 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir