ASKON Genel Başkanı Koca: "Üreten ve ülkeye istihdam sağlayan iş adamları olarak, bilgi…

  • Yazı boyutu
ASKON Genel Başkanı Koca:
  "Üreten ve ülkeye istihdam sağlayan iş adamları 
  olarak, bilgi…

ASKON Genel Başkanı Koca: "Üreten ve ülkeye istihdam sağlayan iş adamları olarak, bilgi birikimimizi topluma katma değer sağlamak adına kullanıyoruz"

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa Koca, "Üreten ve ülkeye istihdam sağlayan iş adamları olarak bizler, bilgi birikimimizi topluma katma değer sağlamak adına kullanıyoruz" dedi.
     Koca, ASKON Yönetim Kurulu üyeleriyle dernek olarak 2013-2014 yıllarında yapacakları çalışmalar kapsamında Bursa'da düzenledikleri 3 günlük programı tamamladı.
     Koca, bir otelde konuyla ilgili yaptığı açıklamada, programın verimli geçtiğini söyledi.
     Yeni dönemde yönetim kurulunun üçte birinin yenilendiğini belirten Koca, "Bu arkadaşlarımızla birlikte derneğimizin 2013 ve 2014 yılı hedeflerini planlamak, 'Türkiye'nin 2023 hedefine ASKON'un katma değeri ve ihracat-ithalattaki payı ne olacak-', bunların bir çalışmasını yapmak istedik. Dolayısıyla genel merkezimizin tüm yöneticileri burada hazır bulundular. 3 gün süresince bu arkadaşlarımızla birlikte çalıştık. Üreten ve ülkeye istihdam sağlayan iş adamları olarak, bilgi birikimimizi topluma katma değer sağlamak adına kullanıyoruz" diye konuştu.
     ASKON olarak bunun için var olduklarını dile getiren Koca, "Kurulduğumuz günden beri bizim haklı kazançla ilgili bir sloganımız var. Bunu sadece sloganda bırakmayıp yaşatmak adına elimizden gelen tüm bilgileri değerlendirmeye çalışıyoruz" ifadesini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir