Asiahan Industrial Ltd.

  Yenimahalle Cad. No:106/1 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2714798
  Tarhan Pekcay (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Asiahan Industrial Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Firmamız 2000 senesinde Türkiyede faaliyetine başlamış olup. 2006 yılı itibarı ile Asiahan Industrial Trading Ltd. lisansı altında Çindeki konularında en iyi ve kaliteli üretim yapan bazı tedarikçilerle yatırım/işbirliği anlaşmaları yapmıştır.

  Mobilya ve hırdavat konusunda oldukça iddalı olan firmamız, ürünleriyle başta avrupa ve Türkiye olmak üzere pekçok marka sahibi firmaya ulaşmıştır.

  Ayrıca tüm ürünlerde, mühendislik kökenli Türk ve Çinli personelimizle, üretimin her aşamasına müdahele edebilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz. Bu sebepten daha kaliteli üretime yönelik çalışmalarımız sürekli devam etmektedir. Ürünlerimize olan büyük firmaların taleplerinin altında bu sebep yatmaktadır.

  Çin şartlarında mevcut yasalar sebebiyle, sadece büyük fabrikaların ihracat belgesi olup, sadece bu fabrikalar tek başlarına ihracat yapabilmektedirler. Diğer görünmeyen bütün firmalar, ticaret firmaları aracılığı ile Çin dışına ürün satabilmektedirler. Bu sebepten özellikle fuarlarda karşılaşılan firmaların pekçoğunun fiyatları beklentilerin çok üzerindedir.

  Firmamızı farklı kılan unsurlardan biri ise, yerel üreticilerle yapmış olduğumuz yatırım ve anlaşmaların dışında, kendi alanlarında profesyonel olan ihracat firmaları ile yapmış olduğumuz işbirliği anlaşamalarıdır. Çin Hükümeti tarafından yönetilen bu firmalar sayesinde, her konuda Çindeki herhangi bir yerel firmadan, güvenli alımlar yapabilmekteyiz.

  Çinde geçireceğiniz zaman içerisinde, hem bizimle hem de tedarikçilerimizle tanışıp, iş olanaklarını görüşmenizi temenni ederiz.

  Saygılarımızla,

  Tarhan PEKCAY
  Tel: 0086 135 6040 0410

  Asiahan Industrial Ltd (China)
  Asyahan Muhendislik ve Dis ticaret (Istanbul)

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Asiahan Industrial Ltd.
  Yenimahalle Cad. No:106/1 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2714798
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir