ASİAD İTO seçimlerinde İTO Gençlik Oluşumu ile birlikte hareket edecek

  • Yazı boyutu
ASİAD İTO seçimlerinde İTO Gençlik Oluşumu ile birlikte hareket edecek

ASİAD İTO seçimlerinde İTO Gençlik Oluşumu ile birlikte hareket edecek

Avrasya Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD), İstanbul Ticaret Odası (İTO) seçimleri ile ilgili İTO Gençlik Oluşumu ile birlikte hareket etme kararı aldığını bildirdi.
     ASİAD'dan yapılan açıklamaya göre, İTO seçimleri ile ilgili düzenlenen istişare toplantısında İTO Gençlik Oluşumuna destek olacaklarını açıklayan ASİAD Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran, "İTO Gençlik Hareketini dinamik, samimi ve yapıcı düşüncelere sahip bir oluşum olarak görüyoruz. Dolayısıyla İTO seçimlerinde bu hareketin başarılı olması Türkiye'nin 2023 vizyonuna katkı sağlayacaktır" dedi.
     Başaran, şunları kaydetti:
     "Aynı zamanda İTO ülke ekonomisinin şekillendiği en büyük ticaret odasıdır. İTO seçimlerinde seçimlere katılım oranının çok düşük ve aidiyet duygusunun çok zayıf olduğunu görüyoruz. Üyelerin odaya olan aidiyet duygusunun çok daha fazla olması gerektiğine inanıyoruz. Çalışmalarımız İTO'yu büyütmek ve tüm üyeleri ile kucaklaşmasını sağlamak amaçlıdır. Çoğulcu katılımı, İTO'yu büyüterek üyeleriyle kucaklaştıracak ve İTO misyonuna katkı sağlayacak bir hareket olarak görüyoruz."
    
    
    

Bu haberi 257 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir