ASELSAN, milyon dolarlık iki proje imzaladı

  • Yazı boyutu
ASELSAN, milyon dolarlık iki proje imzaladı

ASELSAN, milyon dolarlık iki proje imzaladı

ASELSAN Elektronik Sanayi ve Ticaret AŞ ile Savunma Sanayii Müsteşarlığı arasında, Elektronik Harp Sistemi Projesi kapsamında 28 milyon lira ve 8 milyon dolar tutarında bir sözleşme ile Modüler Geçici Üs Bölgesi Projesi kapsamında 16,9 milyon dolar tutarında bir sözleşme imzalandı.
     ASELSAN'ın Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayımlanan açıklamasında, Savunma Sanayii Müsteşarlığı ile ASELSAN arasında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyacı olan Elektronik Harp Sistemi Projesi ile ilgili olarak 28 milyon lira ve 8 milyon dolar tutarında bir sözleşme imzalandığı ve söz konusu sözleşme kapsamındaki teslimatların 2015-2016 yıllarında gerçekleştirileceği belirtildi.
     ASELSAN'ın KAP'ta yayımlanan ikinci açıklamasında da, Savunma Sanayii Müsteşarlığı ile ASELSAN arasında Modüler Geçici Üs Bölgesi Projesi ile ilgili olarak da 16 milyon 986 bin 839 dolar tutarında bir sözleşme imzalandığı ve söz konusu sözleşme kapsamındaki teslimatların 2013 yılı içerisinde gerçekleştirileceği kaydedildi.
    
    
    

Bu haberi 113 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir