Metbil Alüminyum Plastik Sanayi Ltd. Şti.

  Emek Mahallesi 2175 Sokak No. 5 Kepez Antalya (Kepez / Antalya / Türkiye)
  090-242-3266222 090-242-3260106 --
  ülkü çelik (Firma Sahibi / Ortağı)

  Asaş Kompozit

  • İlan Sahibi : ülkü çelik
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Antalya / Kepez
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 27 Mart 2012 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Eylül 2012 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Alüminyum Levha

  Asaş Kompozit İlan Açıklaması

  Naturalbond, sosyal yaşantımızın mekansal sınırlayıcısı mimari yapıların tasarımında kullanılan, estetik, şık görünümlü, pürüzsüz, çağdaş bir yapı malzemesidir. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan Naturalbond, renk çeşidi ve bütünlüğü, hava etkilerine dayanımı, kolay şekil verilebilirliği, ısı ve ses tutucu özelliği sayesinde diğer yapı malzemelerine göre daha üstündür. Aynı zamanda çevre dostu olan Naturalbond, mukavim yapısı sayesinde diğer yapı malzemelerine oranla daha geniş açıklıklarda rahatça kullanılabilmektedir. Düşük maliyetle yüksek verim avantajı, Naturalbond`u vazgeçilmez kılmaktadır.
  Naturalbond`un kullanım alanları
  Mimari cephe kaplamada, spandrel panellerde, iç dekorasyonda, tavanlarda, kapı panellerinde, bölme sistemlerinde, üst geçitlerde, tünellerde, asansörlerde, galerilerde, sergileme elemanı bölücü duvarlarda, reklam panolarında, bankalarda, fuar standlarında, benzin istasyonlarında, ticari araçlarda, mobilya sektöründe, hava alanlarında koruyucu kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır.Zerafet ve uyumun buluşmasında en güvenilir partnerınız olan Naturalbond bünyesinde çalışan mimar ve mühendisler, ekonomik faktörleri de göz önünde bulunduraral fikirlerini ve çözüm önerilerini en iyiyi sunmak amacıyla sizlerle paylaşmaktadır.

  Prestijli çalışmaların vazgeçilmez yapı elemanı Naturalbond, tüm işyerlerinizde hep bir adım önde olmanızı hedeflemektedir. Oteller, iş merkezleri, kongre ve sinema salonları, tiyatrolar, kültür merkezleri, müzeler vb. önemli m

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Metbil Alüminyum Plastik Sanayi Ltd. Şti.
  Emek Mahallesi 2175 Sokak No. 5 Kepez Antalya (Kepez / Antalya / Türkiye)
  090-242-3266222 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir